Pokročilý

Chtěla bych být sekretářkou/účetní,ale ve volném čase chci pomáhat starým lidem(domov důchodců).Jakou střední školu?

PS: Nejdou mi a nebaví mě jazyky. ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Na pomáhání ve volném času, nepotřebuješ žádnou školu, většinou probíhá na bázi dobrovolníků, kde je důležitější zaujetí a zodpovědnost.
Ale což takhle, namísto ušlechtilého altruismu, se podívat do vlastní rodiny, jestli bys nakonec nebyla užitečnější pro své vlastní prarodiče, na něž jinak společnost i vlastní krev, zapomíná?

Další odpovědi:

Zlatý

to je dost "blbá" kombinace

na pomáhání starým lidem, by byla dobrá zdravka a na sekretářku zase obchodka.

Zlatý

Řešila jsem před lety obdobný problém. Chtěla jsem pracovat v ÚSP pro tělesně postiženou mládež, ale naši mě viděli na obchodce. Nakonec mi otec řekl, že těm dětem mohu hodně pomoci, pokud budu pracovat ve správě ÚSP. No, jsem ráda, že to udělal. Vystudovala jsem obchodku, za pár let jsem si přidala dálkově podnikatelskou nástavbu, dnes podnikám v potravinářství. Jsem někde úplně jinde... A upřímně: Na péči o postižené děti bych neměla.
Co udělat si např. tu obchodku, být dobrou úřednicí a v domově důchodců vypomáhat jen v tom volnu jako dobrovolník...?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 566
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.