Chtěla bych být menší!! a nebo už přestat růst!! :// nevíte co na to? :/ je mi 14 a měřím 174 ://

Chtěla bych být menší!! a nebo už přestat růst!! :// nevíte co na to? :/ je mi 14 a měřím 174 ://

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

To nejde ovlivňovat.
Za růst může růstový hormon somatotropin, ten dává povel jak mají růst chrupavky v kostech a tím celé tělo. Časem dojde k zkostnatění chrupavek a růst se zastaví.
Nikdo ti neřekne kdy to bude, dá se podle rentgenu zjistit jak jsou na tom to chrupavky a jestli ještě porosteš, ale ve 14 určitě ještě poporosteš.

Další odpovědi:

Přečti si baseň Pokora e sbirky Host do domu. Taky si vzpomeň na Golema, Dlouhého, Širokého... Taky je Koloděj, Goliáš, Gilgameš. Jsi v průměru české populace.

Stříbrný

Maxipes Fík to vyřešil tak, že vypil soudek piva :-) Ty to vyřeš tak, že se zeptáš svého doktora. A už to tady neopakuj, spamuješ.

Bronzový

...a já bych chtěl mít kudrnatý vlasy > neovlivníš,to je genama
Doplňuji:
...nic jinýho se stejně nedozvíš:
http://www.odpovedi.cz/…
http://www.odpovedi.cz/…
...proboha,co vás v tej škole učí...

Pokročilý

Musíš nasávat jako Dán a hulit jak sádrovej trpaslík, pak růst zaručeně přestaneš. A ještě fetovat toluen.

Hele je mi 12 a měřím 171cm nestěžuj si :(

Pokročilý

No a mně je 15 a měřím 193. A těch otázek k jedné věci by už stačilo...

Zlatý

Říkej si s Jiřím Wolkerem : "Stanu se menším a ještě menším, až budu nejmenším na celém světě". :-)))

Taky jsem vysoka, mam 182 cm... A je to podle me nejlepsi vec co se mi kdy mohla stat :)
Prestat se trapit s necim co nemuzes ovlivnit je jedina vec co muzes udelat :) Jedine co je naprd- shanet kalhoty, ktere jsou dost dlouhe :-D
Ne vazne, casem pochopis, ze je to fajn. Lidi maji respekt, mas krasne dlouhe nohy a vsude dosáhneš ;)

Pokročilý

Do 20 porostes :))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.