♥♥♥

Chtěla by jste se vytratit z naší planety Země a už se někdy nezjevit?

Ahoj,
strašně moc mě zajímají informace a dokumenty od Bermudského trojúhelníku a proto se ptám Vás, jestli by jste se chtěli někdy vytrati jako je to v trojúhelníku a co si o Bermudském trojúhelníku myslíte?
Doplňuji:
Ahoj briketka10, znám hodně lidí co svůj život namají rádi,ať kvůli nějakému umrtí nebo něčemu jinému, to mě k tomu vede, jak jste na tom se životem vy! :)

Nejlepší odpověď
briketka10

je to jistě zajímavý jev, ale já bych se nechtěla vytratit ze Země
nevím proč bych to taky dělala a co tě k takovému přemýšlení
vede ??
mám tu svou rodinu, přátele, kamarádky to by mi ani nikdo z nich
neodpustil, kdyby se to dalo..
Doplňuji:

♥ ♥ ♥
mě odešlo tolik lidí a kamarádů i zvířátek,
kvůli tomu bych, ale nikdy já neukončila
svůj život jen proto, že je mezi sebou nemám
myslím, že jsi moc mladá, nebo nevím..

Další odpovědi
www

Stačí jen kdekoliv zemřít.
Ten trojúhelník je více legend a konspiračních teorií, než skutečností.

anonym

Tři srdíčka, to vytrácení nebude nejjednodušší. Obecně vzato mám názor, že ti, co se „vytratili“, o to nejspíš nestáli.
Bermudský trojúhelník je fenomén, který lidstvo „zaměstnává“ už pár desítek let, stejně jako lochneska, yetti a další záhady.
Se svým životem jsem v souladu. Mám ho ráda. Nikam se vytrácet rozhodně nemíním.

mojitek

Můžu se tě zeptat proč někomu děkuješ za prokazatelně špatnou odpověď v otázce s tou baterií?