Chtěl jsem se zeptat na tetrachlorový hasicí přístroj

Nevíte jak ho demontovat? Potřeboval bych z něj tu tlakovou láhev na kompresor. Odšrouboval jsem ventil, ale nic se nestalo, jako by tam bylo něco utržené. Jak ho demontovat aby mi to nevystříklo? Díky moc za radu.
Doplňuji:
Zdravím, ještě v tom je nějaká náplň, ale u ventilu co jsem odšrouboval, tak místo toho aby to vystříklo, tak se jen odšrouboval a nic, ale něco tam ještě zůstalo - asi se tam něco zalomilo. Nemůžu odšroubovat ten šroub, co je naspodu?
Díky moc.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Použít podle návodu a vystříkat. Pokud už nestříká, tak je zřejmě prázdný. Potom běžným způsobem demontovat ventil.

Další odpovědi:

Zlatý

myslím, že to je velmi nebezpečné počínání ....

Zlatý

No to bych si raději došel koupit expanzní nádobu k topení či na vodárnu, která je testována na tlak podstatně větší než nádoba na hasičák. Pokud si pamatuji, měl jsem na manometru u hasičáku 2 atm.
Mimochodem - malý kompresor který nafouká 8 atm nestojí zas tolik, aby se na něm šetřilo po domácky vyrobeným kompresorem s nejistou pevností tlakové nádoby. Protože i tak je třeba koupit kvalitní tlakové spínače, přepouštěcí ventily atd.

Bronzový

Toho tlaku bych se nebál.Mám nádobu od pěnového a foukám ho kompresorem z lednice přes tlakový spínač na 14 atm=1,4 MPa.Ven to,ale pouštím přes redukční ventil nastavený asi na 4 atm.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.