Avatar uživatele
Jan12345

Poradíte mi, co s tím, když mi někdy jde, jindy nejde přetáhnout předkožka?

Chtěl jsem se zeptat mam takový problem že mi jde blbe pretahnout predkozka včera jsem to pretahl ale kdyz to chci znova tak to skoro nejde jen občas co s tim? Mam si sehnat nejakou mast na to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3061 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Panic, že jo ?!

Kura, k čemu ho to navádíš?! Ty nevíš, že Framykoin je na lékařský předpis a nepoužívá se na to, co popisuje? To, že mu nejde opětovně přetáhnout předkožka je způsobené kožními infekcemi způsobených bakteriemi?

´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´

Jak říkám, tady není radno věřit těmto radám,které se týkají zdraví!

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kura

Maž předkožku Framykoinem klidně 4× denně a masírovat. Postupně začínat s přetahováním, ale velmi opatrně a nenásilně. Pokud bude problém pokračovat, bude to chtít pro jistotu k doktorovi. Pokud se to zlepší, tak víc masturbovat.
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Ob%C5%99%C3%AD­zka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

Pumík >> WIKI: "V USA je například obřezáno v současnosti (r. 2009) asi 75 % dospělých mužů… Obřízka se do USA rozšířila především z období viktoriánské Anglie, kdy se vědecky dokázalo, že účinně brání masturbaci. Protože byly některé mentální problémy spojované s masturbací, byla považována za nevhodnou (např. byla masturbace spojována s debilitou, deformacemi tváře, nebo ochlupením dlaní). :DDD

*)já jsem to vždycky říkala, že USA je zemí debilů:DDD

před 3061 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví