Jan12345

Poradíte mi, co s tím, když mi někdy jde, jindy nejde přetáhnout předkožka?

Chtěl jsem se zeptat mam takový problem že mi jde blbe pretahnout predkozka včera jsem to pretahl ale kdyz to chci znova tak to skoro nejde jen občas co s tim? Mam si sehnat nejakou mast na to?

Nejlepší odpověď
anonym

Panic, že jo ?!

Kura, k čemu ho to navádíš?! Ty nevíš, že Framykoin je na lékařský předpis a nepoužívá se na to, co popisuje? To, že mu nejde opětovně přetáhnout předkožka je způsobené kožními infekcemi způsobených bakteriemi?

´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´

Jak říkám, tady není radno věřit těmto radám,které se týkají zdraví!

Další odpovědi
Kura

Maž předkožku Framykoinem klidně 4× denně a masírovat. Postupně začínat s přetahováním, ale velmi opatrně a nenásilně. Pokud bude problém pokračovat, bude to chtít pro jistotu k doktorovi. Pokud se to zlepší, tak víc masturbovat.
😉

anonym

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Ob%C5%99%C3%AD­zka

Agneta

Pumík >> WIKI: "V USA je například obřezáno v současnosti (r. 2009) asi 75 % dospělých mužů… Obřízka se do USA rozšířila především z období viktoriánské Anglie, kdy se vědecky dokázalo, že účinně brání masturbaci. Protože byly některé mentální problémy spojované s masturbací, byla považována za nevhodnou (např. byla masturbace spojována s debilitou, deformacemi tváře, nebo ochlupením dlaní). :DDD

*)já jsem to vždycky říkala, že USA je zemí debilů:DDD