co ze?

chtel jsem se zeptat jestli si muzu prat vic veci na jednou?? ptam se tech kteri znaji zakon pritazlivosti,silu myslenek

????

Nejlepší odpověď
AnnMary

Nedávno jsem shlédla film Tajemsví…jestli myslíme to damé tedy…:) určitě si smíš přát víc věcí najednou:)))

Další odpovědi
eLx

Je to spíš než zákon přitažlivosti síla sugesce. A hypnotizéři doporučujou koncentrovat se maximálně na dvě sugesce.

anonym

Cetla jsem , i videla vse o " tajemstvi ". Ale nelibi se mi tam , ze tam dokolecka zduraznuji ,ze kdyz si budete prat nejakou vec ( napr. kolo ) , ze ho pak dostanete. Ja jen vim , ze pokud si budu prat kolo , musim si na nej nejdrive vydelat . Myslenka samotna by me byla asi malo platna.
Preji si ruzne " veci " , ale ne ty hmatatelne. A kdyz hmatatelne , tak si musim sahnout na svuj ucet. ☹ -iv-

Děda Louda

Pračky dnes poberou obvykle kolem 5 kg náplně.

Babe

Proč by ne? Všechno na co myslíte se plní.