Chtěl jsem se zeptat co dělat když máte sex a strašně brzo se uděláte ?

dobrý den ,chtěl jsem se zeptat pokaždý co mám sex s dívkou tak se strašně rychle udělám ,úbec nevím čím to je a to i když mám kondom myslel jsem že to sním bude na dýl ale parkrát jí ho tam strčím a hnedka se udělám ,nevím co stím a už mě to docela trápí :( ,a když sní mám sex bez kondomu je to to samy ....co stim mám dělat poradte mi prosím? :( ,prosím odepiště mi čekám na to už dlouho na odepsaní a furt nic moc prosím ! nějaké tipy jak na to a nebo rady moc prosím je mě 19 let . prosím poradte mi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

zkus myslet na jine veci, kraviny nebo na nejaky hnus, treba na paroubka a jeho uzovku:) pak se myslim prodavaj nejake znecitlivujicy gely, ale s nima nemam zadnou zkusenost. taky pomuze alkohol, ale rozhodne to neni trvale reseni:) jinak zajdi za doktorem, nejsi prvni ani posledni. a hlavne se tim nenech nijak deptat.

Další odpovědi:

Stříbrný

Zkus se ní domluvit, ať ti to před stykem udělá v rámci předehry rukou a až ti to znovu půjde měl by jsi vydržet déle.

Pokročilý

Alkoholem to rozhodně neřeš! Slečna tě prostě očividně přitahuje a sex s ní se ti líbí natolik,že se hned uděláš,to je jen známka toho,že je vše O.K. Máme to takhle s partnerem už hodně dlouho,mě to ovšem vůbec nevadí,protože je pro mě příjemnější,že do mě nebuší půl hodiny,jako stroj bez emocí,ale v klidu se mi potom věnuje a znovu ho to vzruší. Rozhodně se tím netrap!

Bronzový

Je třeba zajít si před skokem do hospody a hodit tam pět šest kousků a dvě tři kořalky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.