Chtěl jsem se zeptat co dělat když máte sex a strašně brzo se uděláte ?

dobrý den ,chtěl jsem se zeptat pokaždý co mám sex s dívkou tak se strašně rychle udělám ,úbec nevím čím to je a to i když mám kondom myslel jsem že to sním bude na dýl ale parkrát jí ho tam strčím a hnedka se udělám ,nevím co stím a už mě to docela trápí :( ,a když sní mám sex bez kondomu je to to samy ....co stim mám dělat poradte mi prosím? :( ,prosím odepiště mi čekám na to už dlouho na odepsaní a furt nic moc prosím ! nějaké tipy jak na to a nebo rady moc prosím je mě 19 let . prosím poradte mi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ahoj, no pokud se brzo uděláš, bude to tím, že máš opravdu krásnou přítelkyni. Taky to může být tím, že jsou to tvoje první zážitky, nebo tím, že máte moc dlouhou předehru.
Některým klukům pomáhá, když při sexu na chvilku myslí na něco úplně asexuálního, co jim úplně vezme chuť a zchladí je. Třeba mysli na svého učitele, nebo na nějakou bouračku, nebo nějakou jinou věc, co se ti nelíbí. Přestaneš být vzrušený a pak ti bude dýl trvat se udělat.
Při předehře se třeba víc věnuj partnerce, aby si spíš ji navnadil a dal jí trochu náskok ;-)
A jako u každého sportu - čím častěji trénuješ, tím déle vydržíš :-)
Když jsem začala chodit se svým přítelem, byl to panic. Ze začátku se hrozně rychle udělal, potom bylo období, kdy mu ho nešlo postavit, a teď... Postaví se hned a vydrží hodiny :-D
Vůbec se toho neboj, nijak děsně to neřeš a ono to dopadne dobře uvidíš :-)
Jestli to vadí partnerce, musíš jí říct, že je to její vina, že nemá být tak sexy. To potěší každou holku ;-)

Další odpovědi:

Zlatý

Manželovi se taky tak strašně líbím, že to netrvá dlouho... Ale vynahrazuje mi to prsty, ústy, erotickými hračkami - líbí se nám to oběma a JSEM SPOKOJENÁ! Nejde o to, jak dlouho trvá samotná kopulace.

Stříbrný

Lékař ti může předepsat znecitlivující krém.Jinak je to úplně normální prostě se na to moc těšíš.Stačí se s partnerkou domluvit ,
počkat chvíli zkusit to znova.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.