Chtěl jsem se zeptat co dělat když máte sex a strašně brzo se uděláte ?

dobrý den ,chtěl jsem se zeptat pokaždý co mám sex s dívkou tak se strašně rychle udělám ,úbec nevím čím to je a to i když mám kondom myslel jsem že to sním bude na dýl ale parkrát jí ho tam strčím a hnedka se udělám ,nevím co stím a už mě to docela trápí :( ,a když sní mám sex bez kondomu je to to samy ....co stim mám dělat poradte mi prosím? :( ,prosím odepiště mi čekám na to už dlouho na odepsaní a furt nic moc prosím !

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Jdi na to po nějaké chvilce znovu, a uvidíš bude to lepší. Nebo to udělej opačně - před tím se ukoj sám, a pak hrrr do toho.

Zdroj: vlastní zkušenost z mládí

Další odpovědi:

Zlatý

Všechno se dá natrénovat.
Když má dojít ke styku, oddalujte ho co nejvíc, svalstvo sy zvykne a postupně se doba styku bude prodlužovat.
Stejně tak kopulační pohyby - po chvilce si odpočiňte, pak zase chvíli pokračujte.

Zlepšení nenastane ze dne na den, ale pokud máte trpělivou a dlouhodobou přítelkyni, zlepšení se časem dostaví.

Útěcha:
počkejte do padesátky, to Vám vydrží déle.
Bohužel, míňkrát.

Pokročilý

myslím, že s tímhle nenaděláš nic, máme s přítelem podobný problém. Na internatu jsem někde našlu, že pomáha stahovat pánevní svaly (půlky), a že se tím problém vyřeší za nějakou dobu, ale co je na tom pravdy netuším.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.