tomoslav

chtel jsem se zeptat,bydlim užroky v Praze.mam trvalou adresu na morave u človeka ktery uživa byt po me,chtel bych odhla

zmena adresy

Nejlepší odpověď
hanulka11

pokud se chceš přihlásit v Praze , tak změnu bydliště oni automaticky nahlásí na Moravu/tam ti trvalý pobyt zruší/

tvá otázka nebyla nějak dopsána, pokud máš jiný problém doplň to pod otázku

Další odpovědi
terry

Co řešíš?
Tam, kde se nahlásíš k novému trvalému pobytu, tě automaticky odhlásí z původního trvalého pobytu.
Jde o to, zda v té Pze můžeš mít trv.pobyt. Jestli je bydlení tvé nebo jestli ti majitel trv.pobyt dovolí.