varg

Jak mam odstranit soubory z „flešky“, když jsou zamknuty a když jsem zapomnel heslo?

jak mam odstranit soubory s fleshky když jsou zamknuty a ja zapomel heslo!!!!Diky za odpoved

Chtel jsem se zeptat!

Nejlepší odpověď
led

Preformátovať! Predtým si treba zazálohovať súbory, ktoré si chcete ponechať. Formátovanie zničí všetky uložené súbory.(Teoreticky, pretože špecialnymi programami väčšinou možno aj tieto súbory obnoviť, pokiaľ nebolo formátovanie urobené viackrát, alebo sa nepoužila softwarová „skartovavačka“.)

ptáč

Formátování samozřejmě rychlé, jinak nepůjde pomocí photorec obnovit nic. http://www.slu­necnice.cz/sw/tes­tdisk-photorec/