Chtěl jsem obodovat určitou otázku a objevilo se "Uživatelovy otázky a odpovědi jsou privátní.

Co to znamená?

Nejlepší odpověď
anonym

Ja mam take privatni. Ja si na moje otazky muzu ale chodit. Ze zacatku mi zacali chodit na muj zverejneny mail – ruzne reklamy .. a ja si to dala do souvislosti s tim , na co se v otazkach ptam a ja takove maily nechci … ale mozna se to da nejak oddelit … podivam se na to. Nebo to necham tak. Vam ostatnim se nic takoveho nestava ? Nebo nevadi ? -iv-

Další odpovědi
chudst

  • iv-: nestava (tedy ne z odpovedi, spamy mi jinak samozrejme chodi).

iceT

Já jsem měla zato,že toto se objeví jen,když se chcete podívat na profil konkrétního uživatele a víte,že se ptal ten někdo konkrétní.Pokud má veřejný profil,neměl by nastat problém,a můžete zpětně odpovědět nebo obodovat.Pokud ale má privátní profil,tak na své otázky a odpovědi vidí jen ten,koho se to týká.Jinak snad přesně formulovat dotaz v modré liště a pak Vám tu otázku najde,pokud je to tak súrne.

dědapetr

Nestává takže nevím.

tom004

No,já jsem z toho jak se říká také „první ročník“. Nic takového táké neznám, a doufám,že to tak zůstane..

hanulka11

Ještě se mi nic takového neobjevilo , ale co nebylo může být, že?