Avatar uživatele
anonym

Chtěl jsem obodovat určitou otázku a objevilo se "Uživatelovy otázky a odpovědi jsou privátní.

Co to znamená?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, tom004, dědapetr před 4763 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ja mam take privatni. Ja si na moje otazky muzu ale chodit. Ze zacatku mi zacali chodit na muj zverejneny mail – ruzne reklamy .. a ja si to dala do souvislosti s tim , na co se v otazkach ptam a ja takove maily nechci … ale mozna se to da nejak oddelit … podivam se na to. Nebo to necham tak. Vam ostatnim se nic takoveho nestava ? Nebo nevadi ? -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

  • iv-: nestava (tedy ne z odpovedi, spamy mi jinak samozrejme chodi).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Já jsem měla zato,že toto se objeví jen,když se chcete podívat na profil konkrétního uživatele a víte,že se ptal ten někdo konkrétní.Pokud má veřejný profil,neměl by nastat problém,a můžete zpětně odpovědět nebo obodovat.Pokud ale má privátní profil,tak na své otázky a odpovědi vidí jen ten,koho se to týká.Jinak snad přesně formulovat dotaz v modré liště a pak Vám tu otázku najde,pokud je to tak súrne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Nestává takže nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

No,já jsem z toho jak se říká také „první ročník“. Nic takového táké neznám, a doufám,že to tak zůstane..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Ještě se mi nic takového neobjevilo , ale co nebylo může být, že?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek