MAFIA777

CHTEL BYCH WWW STRANKY.....

DOBRY DEN PROSIM O POMOC CHTEL BICH VLASTNI WWW STRANKI MOZNA ZNATE NEJAKI ZADARMO ANEBO BICH I ZAPLATIL A MOZNA ZNATE NEKOHO GDO BY JE VITVORIL JASNE ZE NEZADARMO DEKUJI

Nejlepší odpověď
EliiiseQ

Dobrý den.. Pokud by jste stál o dost dobrý server a zdarma tak si založte na www.blog.cz a pokud byste chtěl placený tak na www.ic.cz na té první adrese by jste měl koncovku blog.cz a na té placené byste měl cz

Další odpovědi
Paeony

To je moc obecny dotaz. Hodne zalezi jaky obsah by na takovych strankach mel byt, zda maji byt staticke (tedy jednou se naprogramuji a moc se nebudou menit) nebo treba redakcni (tedy kazdou chvilku lze ruzne menit obsah pripisovanim napriklad „clanku“ a pod.. Take je dolezite predem vedet kolik dat tam bude, jakou podporu chcete mit atd.. Pro zacatek je mozna dobry zkusit nejaky ten blog zdarma, pripadne mohu doporucit webzdarma.cz kde je par mega zdarma.. PLaceny web bych doporucil az opravdu v pripade potreby, az se ukaze jake jsou naroky..