Slezan

Chtěl bych vědět vše o přestupkové komisi,a co mi hrozí.

Tak trochu problém se sousedy,ale je to složitější,zavolali policii,a ted· se to má šetřit u komise.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To záleží co je přesně tak trochu problém se sousedy a také co všechno jste policajtům řekl, když přijeli.
U komise vám hrozí pokuta přibližně do tří tisíc, pokud jde o tkz. občanské soužití.
PS: Na mě kdysi soused podal oznámení na tr. komisi. Ta nic neprokázala, takže nic a soused navíc zaplatil správní řízení-1000Kč.