dalik12345

Chtěl bych udělat rodinný rodokmen, ale nechci použít MyHeritage, jakou jinou službu doporučíte?

Chtěl bych se zeptat, jestli neznáte nějakou jinou službu na tvoření rodokmenu kromě MyHeritage, protože se mi nechce kupovat premium a už mi zde platnost rodokmenu vypršela. Sice nevím, kde seženu ty data zpět, když se k nim nejde dostat, ale snad se mi to podaří. Díky za odpověď

Nejlepší odpověď
annas

Otázka se již několikrát objevila, zkuste si projít odkazy, snad najdete i jinou službu, jíž můžete využít.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=rodokmen