JaserUpir

Chtel bych si vyrobit luk a sip bydlim kousek u lesa a nwm jak vyrobbit

Nejlepší odpověď
Drap

Vyrobit dobrý luk je poměrně zdlouhavá a pracná záležitost. Na internetu najdeš spoustu návodů a rad. Pro začátek ale úplně stačí lískový neopracovaný luk. K výrobě potřebuješ jen kus lískové hůlky, pokud možno rovné , o průměru asi tak palce,kus provázku jako tětiva a slabý rovný, lískový nebo vrbový proutek, sloužící jako šíp. Potom už můžeš jen vylepšovat a vyrábět dokonalejší zbraň.

Další odpovědi
beer

Tady máš návod
http://postapo­.cz/nutne-k-preziti/zbrane-a-pasti/vyroba-luku-navod-videa/