Vlčo

Chtel bych si objednat obleceni z Anglie a chtel bych se zeptat v jake mene to zaplatim jestli v librach nebo v korunach

Nejlepší odpověď
kazisvět

předpokládám, že budete platit kartou k Vašemu účtu v českých korunách, takže samozřejmě zaplatíte v českých korunách, i když obchod nabízí libry.
Některé zahraniční obchody nabízejí možnost, že ukazují ceny v českých korunách, ale často je to nevýhodným kurzem a tak je lepší platit v zahraniční měně, která bude automaticky převedena na české koruny Vaší bankou.