bolak

Chtěl bych si nechat odlít vlastního kostlivce, myslíte že to nějaká firma dělá?

Tudle jsem viděl u kamaráda medika, jak má na pokoji kostru. Chtěl bych mít doma to samý, akorát bych chtěl aby ta kostra (+lebka) měla přímo moje vlastní rozměry. Myslíte že to nějaká firma dělá, že by mi udělali 3D scan, nějaký rentgen celé mojí maličkosti a podle toho vytvořili kostlivce na míru?

Nejlepší odpověď
hanulka11

možná už ho máš ve skříni .....:D:D:D

Další odpovědi
mosoj

Jo dělá. Nějakej Němec provádí mumifikaci lidského těla polymery.
Jsi potom jako živej.

Deli

Myslím, že peníze, které bys rád vyhodil za model své kostry, by se daly využít mnohem lépe, popřemýšlej o tom!

http://zivotde­tem.cz/akce/blesk-srdce-pro-deti/