Korelice

Chtěl bych se zeptat, zda je velkou vadou, když má můj korelák lysinku na hlavičce pod chocholkou.

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat, zda je velkou vadou, když má můj korelák lysinku na hlavičce pod chocholkou. Někde jsem vyčetl, že to je genetická vada, tak se chci zeptat, zda to má nějaké následky do budoucna, popřípadě, na co si dát pozor. Kamarád má rovněž koreláka s touto vadou a spokojeně mu doma píská už 9tým rokem bez problémů. Předem moc děkuji za odpověď.

Odpovědi
dědapetr

měl jsem korelu stouto vadou a na veterině mě zdělili že pokud se chová normálně nic to neznamená. pokud by ale se chovala divně a drbala si tu hlavu může to být buď parazit nebo nejaká kožni nemoc a nebo se nudí.