Jan12345

Včera jsem měl ejakulaci a dneska nepřetáhnu předkožku uplně, jen do půlky, co s tím? Je to normální?

Včera jsem měl ejakulaci a dneska nepřetáhnu předkožku uplně, jen do půlky, co s tím? Je to normální? Prosim o odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Nepíšeš,kolik ti je let,jestli to bylo poprvé,či poněkolikáté.
Snad cvičením bys mohl dosáhnout touženého výsledku.
Pokud s tím máš,problém,jedině lékař ti radu dá.
Asi tě to trápí,zksu opravdu odborníka,tady tě v tom nikdo nepomůže,ale nevkládej sem otázku dvakrát.

Další odpovědi
zjentek

bylo dobrý to hned umejt, ale ještě není pozdě ..jen to půjde ztuha

anonym

Vzhledem k tomu, že máš dobrý styl psaní, dá se usuzovat, že ti je více než 15let.
O noční poluci u tebe zřejmě nešlo, protože píšeš o předkožce. Masturbace může způsobit podráždění žaludu, který i v klidu může být objemnější a nedovolí předkožku přetáhnout. Pokud máš problémy delší dobu, bude se jednat o zúžení předkožky a proto doporučuji návštěvu urologa.

anonym

Protože to magor Jugar smazal, tady máš mou odpověď.

Příspěvek: Vzhledem k tomu, že máš dobrý styl psaní, dá se usuzovat, že ti je více než 15let a tudíž víš o svém těle více než třeba Jugar.
O noční poluci u tebe zřejmě nešlo, protože píšeš o předkožce. Masturbace může způsobit podráždění žaludu, který i v klidu může být objemnější a nedovolí předkožku přetáhnout. Pokud máš problémy delší dobu, bude se jednat o zúžení předkožky a proto doporučuji návštěvu urologa.
Nahlásil uživatel: Jugar
Z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování.