chtěl bych se zeptat nemáte někdo adresy na zadost o autogram na válečné veterány?nabízím výměnu zajimavých adres!!!!!!!

žadost o adresy na válečné veterány,možnost výměny na velke valecne hrdiny z 2 sv valky.
Napr navigator bombarderu ktery svrhl atom.bombu na hirosimu
a to je jen zacatek

Nejlepší odpověď
Illines

Ctu ze mas podobne hoby jako muj syn.Je to pracne ,ale da se jeste dnes par autogramu sehnat,nevyhoda je ze ,musis cestovat.Kde to shani muj syn ,ale fakt nevim,rikal ze je jakesi sdruzeni i na internetu-zkus najit, vic nevim.