Máte zkušenosti se stránkou www.sneakerspraha.com? Přijde mi objendané zboží?

Chtel bych se zeptat na stranku www.sneakerspraha.com… jestli si mam boty z tama objednat, děkuji za rady a odpoved
Uvažuji o koupi nike air max 90, ale nevím jestli mi boty dojdou kdybych si je objednal.Předem děkuji.

Odpovědi:

Proboha - tohle je ještě větší sra*ka, než ten obchod, který sis našel minule...
:-O
http://www.heureka.cz/…

Bronzový

Človíčku, začni používat to, co Ti vyrostlo na krku! Je-li e-shop v češtině, podívej se, kdo za ním stojí a potom se rozhoduj. Na tomto webu není žádná identifikace prodávajícího, žádné obchodní podmínky či reklamační řád. Web je nazván "Nike CZ" a používá logo Nike zcela jistě bez povolení firmy Nike.
Tato doména je zaregistrovaná v Číně, ve městě Wuhanshi (Wu-Chan), které má 9.7 milionů obyvatel. Jeden z těch Číňanů ty boty vyrábí a jeho brácha Ti je možná pošle. Jinak řečeno, na 99 % je to padělek a jen na 1 % máš šanci, že boty dostaneš a budeš spokojený.
Opravdu nebuď trubka a projdi si místní obchody. Myslím si, že na Internetu moc nakupovat neumíš. Tím, že si předáš peníze za boty hezky z ruky do ruky, tím získáš větší jistotu bezpečí, že nejsi podveden.

Bez recenze bych nic nekupovala ;) Jestli ti můžu doporučit, zkus třeba answear.cz já si tam kupovala už několik bot a vždycky paráda :) Balík byl doma hned další den :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý led 109

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.