Singen

chtěl bych se zeptat jestli se dá naučit zpívat podobně jako A.Brichta,ikdyž nemám hud.sluch,prosím dejte rady co a jak.

Nejlepší odpověď
iq

Pokud nemas hudebni sluch,tak se to naucit neda.Muzes se snazit jak chces,ale slyset se ze zpivas falesne musis.Kdo nema hudebni sluch,ale mysli si,ze zpiva dobre jsou prave ti z hvezdne pechoty a pod.Vzdyt si zpivej doma,tam to nikomu trhat usi nebude,ale jako karieru si bez hud.sluchu radeji vymysli neco jineho.