jirka2233

Chtěl bych se zeptat jestli mám nárok na podporu v nezaměstnanosti když mě teď zaměstnavatel chce propustit ve

Pracovně-právní vztahy, podpora v nezaměstnanosti, nárok na podporu
Doplňuji:
Chtěl bych se zeptat jestli mám nárok na podporu v nezaměstnanosti když mě teď zaměstnavatel chce propustit ve zkušební době. V předešlém zaměstnání jsem byl 13 měsíců, pak jsem pobíral 3 měsíce podporu a po 3 měsících jsem nastoupil do nového zaměstnání kde mi hrozí propuštění. mám tedy nárok na podporu?

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na tom, jak jste byl dlouho zaměstnán před nastoupením na úřad práce.
V tomto případě ne