Avatar uživatele
Lamička

Chtěl bych se zeptat jestli když jsem už stahoval přes torrent Jakáje pravděpodobnost nebo ..

Chtěl bych vědět jestli by na mě mohli přijít a taky proč a jak a kdy a co :D Prostě vše kolem toho mooc děkuji .. A jak se to dělá a co mám udělat proto aby me co nejmene nenašli nebo tak :D děkuji
Doplňuji:
Chápu ale když stáhnu zakážu seed ale když stahuji tak seeduji a autorsky chranene dila sou všechna ne ? nebo jak to pozna ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Babsi, rygol před 4586 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Sítě P2P nejsou zakázané, přes torrenty můžete stahovat. Jen nesmíte seedovat autorsky chráněná díla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iq

Pokud stahuješ filmy,hudbu atd,to jsou samozřejmě autorsky chráněná díla a je to trestné,jak už je popsáno výše,pže zároveň seeduješ.Pokud stahuješ z veřejných mezinárodních trackerů,tak je pravděpodobnost,že na tebe někdo přijde minimální.Jde se hlavně po těch co torrenty vytvářejí a u nás v republice o české trackery.Jinak pokud neseeduješ,jsi tzv leecher(pijavice)a uživatelé p2p tě moc v oblibě mít nebudou!!!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Trestné nie je sťahovanie, trestné je rozširovanie.
A pri torrentoch sa pracuje tak, že pri sžahovaní súčasne posielate druhým – rozširujete sťahované. Takže odpoveď už viete.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek