Lamička

Chtěl bych se zeptat jestli když jsem už stahoval přes torrent Jakáje pravděpodobnost nebo ..

Chtěl bych vědět jestli by na mě mohli přijít a taky proč a jak a kdy a co :D Prostě vše kolem toho mooc děkuji .. A jak se to dělá a co mám udělat proto aby me co nejmene nenašli nebo tak :D děkuji
Doplňuji:
Chápu ale když stáhnu zakážu seed ale když stahuji tak seeduji a autorsky chranene dila sou všechna ne ? nebo jak to pozna ?

Nejlepší odpověď
Hlada

Sítě P2P nejsou zakázané, přes torrenty můžete stahovat. Jen nesmíte seedovat autorsky chráněná díla.

Další odpovědi
iq

Pokud stahuješ filmy,hudbu atd,to jsou samozřejmě autorsky chráněná díla a je to trestné,jak už je popsáno výše,pže zároveň seeduješ.Pokud stahuješ z veřejných mezinárodních trackerů,tak je pravděpodobnost,že na tebe někdo přijde minimální.Jde se hlavně po těch co torrenty vytvářejí a u nás v republice o české trackery.Jinak pokud neseeduješ,jsi tzv leecher(pijavice)a uživatelé p2p tě moc v oblibě mít nebudou!!!!!

led

Trestné nie je sťahovanie, trestné je rozširovanie.
A pri torrentoch sa pracuje tak, že pri sžahovaní súčasne posielate druhým – rozširujete sťahované. Takže odpoveď už viete.