Chtěl bych se zeptat, jaká vstřikovací čerpadla se dávala do VW GOLF IV SDi a zda tomuto motoru nevadi EKODIESEL. dekuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Motory SDI mají přímé vstřikování,čer­padlo,které tam je u motoru tam je proto,aby tahalo naftu z nádrže.
Ekodiesel si klidně tankujte, je srovnatelný s normál naftou,jen je ekologičtější,lev­nější a nezamrzá…

U nového vozu doporučuji tankovat půl na půl.