Jaro500

Chtěl bych se zeptat jak nainstalovat do programu češtinu, která je samostatně vedle stahovaného programu. Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Uvadite malo informaci. O jakou aplikaci se jedna ?

obecne se pouzivaji 3 zpusoby

1/ Nejpohodlnejsi zpusob je ten kdy cestina ma samostatny instalacni program, pak ji staci jen spustit a klikat v pruvodci na Dalsi Dalsi … nanejvys zkontrolovat spravnost cesty k nainstalovanemu programu

2/ trochu slozitejsi varianta je ta kdy musite prepsat puvodni soubory aplikace, najdete v programove slozce soubory ktere se jmenem shoduji s temi lokalizovanymi a prepiste je. Mezi prepisovanymi soubory mohou byt i spustitelne exe soubory. …

3/ nektere aplikace primo podporuji doplnkove lokalizacni soubory, takze staci jen podle navodu lokalizacni soubor umistit do spravne slozky kde jej aplikace ocekava (casto je to slozka lang, nebo data, atp – to neni pravidlem … musite si to zjistit v dokumentaci)