Sypi

Chtel bych se zeptat co znamena, kdyz je uvedeno u filmu. Video: XviD at 1299 Kbps. Aspec: 624 × 352 at 23.976 fps.

Vim co znamenaji ty zkratky…Kbps.­.fps…ale rad bych vedel, jestli to znamena, ze to video je kvalitni. Nebo kde bych nasel vice info. A take jestli bude ten film prehratelny na sirokouhle televizi…myslim tim prez celou obrazovku.
Diky

Odpovědi
anonym

Pokud hledáš video dost kvalitní pro lcd televizi, pak hledej spíš (mkv, h264) místo (avi, xvid)

protože v mkv už se video ukládá obvykle v plnem rozlišení Fullhd 1080p nebo hdready 720p