robosobo

Chtěl bych se zeptat co pomáhá nejvíc.

Dobrý den.Mám otazku.Nevíte co pomáhá nejvíc když mi stuhnou prsty na rukách a začnou mravenčit?Něco domácího.Moje matka mi říká abych ruku nechal pod ledovou tekoucí vodou ale už mi to nepomáhá.Děkuji za odpovědi.

PS.Nevím jestli to je ve správné kategorii.

Nejlepší odpověď
Deli

Podle mne rozcvičit. Nejen prsty, ale i paže, zápěstí, celá záda… Prostě se rozhýbat a mravenčení je fuč.

Další odpovědi
hanulka11

kup si magnesii minerálku, může to být nedostatek hořčíku v těle

žolik

Já bych řekla že máte málo HOŘČIKU MAGNEZIUM,může to být něco s krční páteři.

Zdroj: žolík