Chtěl bych propojit PC s notebookem,tak abych se mohl dostat na internet přes počítač.Lze to provést pomocí USB kabelu?

Lze to provést pomocí USB kabelu

Nejlepší odpověď
Reuef

USB kabelem tezko ale muzes si koupit router a resit to takhle…nebo pokud to potrebujes jen jednorazove tak si kup sitovej kabel a propoj je primo pres jejich sitovky – v pc ovsem musis mit tim padem 2 – jednu na net a jednu na propojeni

Další odpovědi
anonym

Určitě to řeš wifi routrem, je to nejrychlejší, a když k tobě kdokoliv příjde, s wifi zařízením tak se může také připojit, samozřejmě jestli mu to dovolíš, to znamené, jestli budeš mít wifi zabezpečeno heslem.

leporela22

podle toho jak máš starej pc u novejch můžeš propojit hdmi kabelem nebo vga ale ten nevede zvuk