Drap

Chtěl bych poště pronajmout své dva poštovní holoubky. Na koho se obrátit ?

Nejlepší odpověď
Alesh

A k čemu by jim jako měli být? Ledaže by si je pan generální nechal nadít k obědu. Ale nevím, co by ti potom vrátil, teda vím, ale myslím, že už bys je zpátky nechtěl. 🙂

Další odpovědi
anonym

Na východ!

anonym

Drape, to není vůbec dobrý nápad, protože tím pošta zase zvedne ceny poštovného. Jestliže začne do nákladů účtovat i krmení pro holuby, tak to se raději vydám vyřizovat poštovní zásilky osobně.
No a jinak zkus asi nabídnout holuby České správě pošt a telekomunikací.