bobrik

Chtěl bych napsat svým rodičům, na onen svět. Je to možné? Už nežijí. Je mi po nich smnutno.

Nejlepší odpověď
baghira

Ano, dopis mrtvým je jedna z psychoterape­utických metod, ulehčujících pocit ztráty.

Kromě toho, komunikace s mrtvými se učí na pokročilejších seminářích praktického šamanismu (uvažuju o tom, že se příští rok na některý přihlásím, i když z jiného důvodu).

Další odpovědi
Drap

Možné to je, v tom neni problém. Jediný problém je že většinou neodepisují

Meropa

Je to možné.
Když budeš dostatečně umět některé věci, hlavně astrálně cestovat, tak se s nimi můžeš i setkat.
Nebo jim to co potřebuješ můžeš říci v myšlenkách.