Photoguy

Chtěl bych jít na sš se zaměřením okolo zahraniční vtahy nebo tak podobně, jakou vybrat?

Chci cestovat – vím že to zní možná ubože, ale to opravdu chci

Odpovědi
Kelt

Nevím jakou školu mají cestovatelé, spíš jde o to, aby získal sponzora. Ale ty informace lze zjistit. Doporučoval bych gymnazium a pak třeba FF žurnalistiku, nebo VŠE – takový obor tam je. Případně podle speciální země – FF na UK a například čínštinu nebo podobně.

ivzez

Najdi si SŠ se zaměřením na cestovní ruch.