Maggie.b

Chrupavčitá přepážka nosu

Dobrý den, na špičce nosu je chrupavčitá přepážka a když si na ní šáhnu tak je tam jakože mezi ní pruh kde nic není. Nebo nevím jak to popsat. Není to vidět. Nevíte, jak se tomu říká? A není možné aby se to ještě oddálilo a pak to bylo vidět nebo tak něco? Děkuju. :)

Odpovědi
badisko

jak se to jmenuje nemam tucha i teticka wikipedie mlci… mozne je vse neni to vsak pravdepodobne … toto ma asi vic lidi nejses jedina tak klid…

Reezo

Plastická chirurgie si stím určitě poradí.