Jak nastavit v Chromu, aby se automaticky uložila hesla bez možnosti dotázání?

Jak nastavit v Chromu, aby se automaticky uložila hesla bez možnosti dotázání? Že se člověk přihlásí do účtu a automaticky se heslo uloží.
Jak automaticky ukládat hesla v Chromu?

Nejlepší odpověď
padr

Otevři Chrome, do vyhledávacího řádku (tam kam píšeš adresu webových stránek) napiš příkaz: chrome://flags/
V seznamu vyhledej „ukládat hesla automaticky“ a klikni na aktivovat. Možná bude nutné restartovat prohlížeč.