postcd

Chrome adresní řádek (omnibox) zasekne, zmrazí počítač, na chvíli, pomalé

Nevíte jak opravit problém kdy při psaní něčeho do adresního řádku prohlížeče google chrome prohlížeč zatuhne, zamrzne asi na 15 sekund. mám pomalejší PC, četl jsem že někomu pomohla aktualizace flash tak nevím?
Doplňuji:
díky, to je dobrá rada, to dynamic. vyhledávání jsem měl již vypnuté a google bych rád používal dál, mám dojem že mi asi pomohlo toto: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-v-google-chrome-smazat-historii-zadanych-vyrazu-do-adresniho-radku#discussion

Odpovědi
Irisa

zkus v nastavení vypnout dynamické vyhledávání, nebo případně vypnout google jako vyhledávač v omniboxu