Avatar uživatele
briketka10

Chráníte si mobil před mrazem ??

http://www.aha­online.cz/cla­nek/musite-vedet/68884/mobily-pocitace-baterie-jak-je-chranit-pred-mrazem.html

sestra mi volala, že ho má rozbitej a já ji říkám to
je proto, že mrzne víš a nenosíš na něj tu ponožtičku :))
pak přišla ke mně dala do nabíječky za chvílku se rozjel..
Doplňuji:
Matthew mohl jsi ho ještě zachránit a rychle vysušit
nemusíš ho dávat do opravy :
http://www.chip­.cz/clanky/ti­py-triky/hardware/2011/11/p­rofesionalni-vysuseni-utopeneho-mobilniho-telefonu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos, manon, aramah, iceT, Drap, Damiana, zzzzz, anonym, Poklička, Matthew před 4146 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Já ho nosím v kabelce, nebo ve vnitřní kapse bundy, už se mi taky stalo, že mi zmrzl, ale to už je dávno, to byla móda nosit ho na šňůrce na krku, a když jsem venku dovolala, tak se mi nechtělo rozepínat a nechala jsem ho viset na bundě. Naštěstí se mi ho doma podařilo rozmrazit.
Doplňuji:
Metthew, to já jsem už i mobil utopila ve vaně, manžel ho rozebral, vysušil fénem a normálně fungoval.

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Zahřívám ho vlastním tělem

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

nemam duvod …tady nemrzne ..:-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

Mně idiotovi včera při uklízení cesty spadl do sněhu :D z 99% jsem měl mobil v obalu na zip, který je dokonce odolný i proti vodě, ale zrovna v ten moment šup a aby ho člověk dohledal :D odešel mi foťák, reproduktor a člověk se mi nedovolá. A oprava ? Drahá jako pořízení levnějšího modelu :( znáte to po čem h*vno to je hned :D
Doplňuji:
Předem děkuji za výborný článek, určitě si z něj něco vezmu na příště ;) Já jsem samozřejmě s vysušení začal ihned potom co se to stalo, ale dostala se mi voda do kontaktu s čočkou nejspíš a odešlo to. A mobil jsem nakonec do opravny nedal, jen jsem se poptal známého kolik by to tak stálo a ta cena mě odradila. Teď přemýšlím o nějakém „low-endovém“ telefonu, hlavně ať to volá a píše :) Kdo ví, možná se objeví něco pod stromkem :D ;)

Upravil/a: Matthew

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Já ho nosím v kabelce nebo v kapse bundy a zatím jde, je to takovej starej křáp Siemens, ale asi odolnej:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Jasně, nosím ho v kapse u kalhot

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

No chráním… V kapsy :D Ale bez legrace se musím přiznat, že dneska jsem měl mobil v kapsy a když jsem ho vytáhl tak chvíli trvalo, než vůbec začal reagovat na odemknutí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panxnotdead

Mám ho odolnej, který vydrží všechno, takže ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

zasadne ho na noc nedavam do mrazaku.
mobil mi je vdacny a funguje za kazdeho pocasia.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Mám ho v pouzdře a nosím ho v kabelce, která má speciální místečko na mobil. Ale zas tak moc se na mrazech nepohybuji, nestačím promrznout já, natož mobil
🙂 A když už vyrazím do přírody, mobil s sebou neberu:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elvis III.

Ušil jsem mu obleček aby mu neumzrla baterie, http://img4.raj­ce.idnes.cz/d0411/5/­5943/5943157_25bd8a999cc­502b38666acd9c0fbeb07/i­mages/4457A_11­_.jpg?ver=0

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

štamgast to je ono
dej si ho třeba do fusekle :D

před 4146 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

když jsem chodila do práce, tak jedna kolegyňka dojížděla
z daleké vesnice a mobil měla v kabátě než přijela, tak ho
měla ojíněný jak brejle a samo, že jí nešel strašně se divila
čím to je a pak jsme podumaly, že je to tou teplotou :DD

před 4147 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek