co ze?

chranice na zuby

kdyz si je nasadim tak mi na hrnich zubech nedrzi musim si je spodnimi zuby zatlacovyt na horu ? je to tak spravne ?

Odpovědi
meTTax

Vytvarovals' je v horké vodě?

co ze?

ne nevytrvaroavl

meTTax

Tak vytvarovat.

  1. Do vhodné nádoby si připravte studenou vodu.
  2. Do další nádoby připravte vodu , kterou uvedete do varu.
  3. Celý chránič ponořte do vařící vody na 90 sekund.
  4. Po uplynutí doby chránič vyjměte a ihned ponořte na okamžik do nádoby se studenou vodou (jen lehce zchladit).

Chránič vložte na horní patro a tvarujte.

5. Po vysátí veškeré vody lehce skousněte, aby se do chrániče lehce otiskly i spodní zuby.

6. Vyjměte z úst a vložte do nádoby se studenou vodou a zchlaďte.

7. Tento postup můžete podle potřeby opakovat. Vždy ale musíte po vytvarování chránič řádně zchladit.

8. Studený chránič na zuby je připravený k použití.