Kolemjdoucí

Chrání antivirový program Avast 6 PC proti spywaru? Nebo je třeba si stáhnout nějaký speciální program?

Nejlepší odpověď
Hlada

Avast má v sobě antispywarovou funkci. Jak je účinná můžete vyzkoušet tak, že občas spustíte ručně nějaký jiný program, třeba Spyware Terminator.

Další odpovědi
casey

Je to jak pise Hlada. A osobne avast pouzivam, jednou za cas projedu pc programem superantispyware a obcas neco najde. Pouze na avast bych nespolehal.
Doporucuje se ovsem program, ktery si v pripade potreby spustite sam a nebezi nonstop na pozadi jako antivir, mohly by se navzajem ovlivnovat.

Sůwa

Používala jsem skoro dva roky Avast, ale na radu odborníka jsem vždy tak po třech měsících projela systém Spybotem Serch&Destroy a pokaždé něco našel, takže tak dokonalý není. Před několika týdny ze mi Avast (verze free) zasekl, způsobil v PC značné škody, takže nově teď používám Microsoft Security Essetials. Podle referencí by měl být v současné době nejlepší z free antivirů.
Mám nový antivir nainstalovaný právě po přeinstalaci systému ( Win XP ), volbu jsem nechala na profesionálním ajťákovi a další mi správnost volby potvrdil. O programu Avira jsem nikdy neslyšela a reference mne nepřesvědčily. Dík za radu, počkám až mne MSE zklame jako Avast 🙂

player242

Suwo, doporučuji Aviru! Pokud jsi ale Avast používala déle než rok tak je zapsán v příkazovém řádku, proto by jsi musela reinstalovat Windows..Jestly mi s Avirou nevěříš koukni se na http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/antiviry/kom­pletni/antivir­hbedv/hodnoce­ni/ a tady je HomePage http://www.avi­ra.com/en/avi­ra-free-antivirus