ilonka

chozeni s rymou

muze do skolky s rymou

Nejlepší odpověď
Lencis

Rýma (rinitida) je pro většinu lidí banální záležitost. S povzdechem se vybaví zásobami kapesníků, vezmou si nějaký ten paralen a jdou do práce či do školy. Ti zodpovědnější poleží pár dnů v posteli.

Rýma je zánět nosu, případně hltanu či vedlejších nosních dutin. Je označována jako nemoc z nachlazení. Není to vždy pravda. Původci rýmy jsou většinou viry, bakterie nebo plísně.

Přecházet rýmu a nachlazení se však nevyplácí, mohou nastat komplikace a mnohem závažnější choroby.

Nehledě na to, že tuto nepříjemnost předáte rychlostí blesku na všechny děti ve školce ☹

Takže za mě NE !

Zdroj: http://ryma.biz/

Další odpovědi
alenka901

KVULI MOŽNOSTI PŘECHÁZENÍ A MOŽNOSTI DALŠÍHO NAKAŽNÍ BYCH TO NEDOPORUČOVALA

Dandi

Může, ale neměla by. Každou nemoc bych raději vyležel doma.

Nuk nuk

Rýma není závažné onemocnění, ale je velice silně nakažlivé a to především u malých dětí, které ještě neumí dost dokonale smrkat a tím spíše se mezi nimi šíří.
Poslat či neposlat dítě s rýmou do školky je tedy spíš o ohleduplnos­ti.Jemu samotnému to asi neuškodí, ale velmi pravděpodobně nakazí spoustu ostatních.

Attack-design

ano ale je lepsi ji vylezet nebo byt doma