tom004

Chovejte se k nám slušně,nevíte kdy nás budete potřebovat. Co na to říkáte?

Prohlásil 8,2,2011 v pořadu „Události,komen­táře“ pan Kubek. Co vy na to? Pro mne,neskutečná arogance.
Doplňuji:
Zapomněl jsem: pan Kubek je prezident LOKu.

Nejlepší odpověď
Terryle

Tak ať se chovají slušně i páni doktoři – i oni určitě někdy potřebujou zámečníka, automechanika nebo právníka… nebo dokonce i tu sestřičku, kterou teďka spousta pánů doktorů možná připraví o práci.

Doktoři si tímhle přístupem a neústupností šíleně nadělali. Ze začátku akce s jejich požadavkama docela dost lidí souhlasilo a měli podporu veřejnosti. Ale tím, jak to v posledních tejdnech vyhrotili, si to totálně prohráli… :o/

Další odpovědi
anonym

Myslím a doufám,že v dlouhodobém horizontu se to těm gangsterům v bílých pláštích vrátí.
Každý sklízí,co zasel.
Příčina – následek.
Debaty,jestli kolektivní vina existuje,nebo ne,jsou nesmyslné.Tak to prostě funguje.
A až někdo zemře,a to v duchu jejich exodu a našeho exitu – začne druhé kolo téhle věci.

iceT

Tak my se k nim máme chovat slušně,ale oni se někteří zástupci lékařů a sester se k pacientům chovat slušne nemusí?
To zas jednou z huby někdo vypustil pěkný ho*no…
Škoda,že lidi doktory potřebují,oni totiž asi hřeší na to,že lidé je budou potřebovat pořád,ovšem kdyby lidé doktory nepotřebovali tak budou slavní doktoři bez práce a pak by neměli komu říkat at se chováme slušně.

hanulka11

Kubek -prezident ČLK
jsou to sprosťáci ,co na to jinak říct

panenko máte pravdu o slušnosti, ale toto zavání vydíráním, on tím myslí zřejmě ,když to nebude jak my chceme …tak vás nebudem léčit a v tom je rozdíl .
Ona je „slušnost“ a slušnost a v tom je velký rozdíl.

panenka

Rockeri pán Kubek je prezident České lékařské komory já si myslím že má v tomto tome pravdu .Každý by se měl chovat k druhým lidem slušně a né nevhodně protože opravdu nevíme kdy toho člověka nebo tu pomoc od někoho budem potřebovat.Pak by se ti to mohlo vrátit a nikdo ti nikdy nepomůže
Doplňuji:
Pokud je to hanulko takto protože jsem ten pořad neviděla tak je to pěkný gauner který myslí na sebe a né na nás na lidi .Ale čemu se v této hnusné republice divíme že?

Rocker

A kdo je pan Kubek?

venkovan

Od chvíle, kdy Hrabovský řekl jaké rady dávali odborářům aby jejich kampaň byla úspěšná jsem na celou akci výrazně změnil pohled. Mám pocit, že až četní doktoři si uvědomí, že se stali jen číslem v rukou několika sobců, tak se chytnou za hlavy.
Nicméně, všem normálním lékařům, kteří za akcí viděli (věřili) snahu o narovnání hospodaření v nemocnicích fandím.
Kubek je už tak zblblý že ztratil soudnost.

led

Pán Kubek asi pozabudol na múdrosť: Každý potrebuje každého.
„Načo sú mi peniaze, keď ich nemôžem použiť. …Pekár mi nenapečie, obchodník nepredá, krajčír neušije,…Kto mi vyrobí nástroje, lieky, obväzy…“