bolak

Chováte se ve dvou lidech jinak než ve třech?

Myslím mezi přáteli, když jste někde jen s jedním kamarádem nebo se dvěma.

Jako jestli to víc rozjedete ve třech, jestli je s váma větší zábava, atd… nebo jestli se chováte prakticky stejně.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

No jasně,trojka je o něčem úplně jiném než dvojice nebo pár.Ale stejně jsem nejraději sama,to se pobavím nejlépe bez nutnosti kompromisů…pokud už slezu do civilizace,tak počítám s tím,že se přizpůsobím…:D

Další odpovědi
anonym

Ne

Doplňuji:
S žádnými lidmi neudržuji kamarádské vztahy, tak se nesetkáváme v žádném počtu.

Drap

Ne

Myslím, že na počtu nezáleží. Chování, zvláště u zábavy je asi stále stejné.

briketka10

Ano

ano i ne, jestli jsme tři, nebo dvě, když ke mě přijde spolužačka – kámoška a jsme se ségrou, tak se pobavíme perfektně, popijeme, pouštíme hudbu, pokecáme o starostech :)
něco jiného je, když si jdu s jinou kámoškou zatancovat, tak je to vždy super nálada až do rána :)

Lorrien

Ano

Doplňuji:
Když jsem s jedním, tak se dostanu ke slovu, jsem vtipnější a nestydím tak, jako kdybych byla ve skupince. ;)
A už bych se mohla naučit odpovídat bez doplňování btw :D

Pudlík

Ano

Damiana

Ano

Dialog s kamarádkou nebo kamarádem je vždycky intimnější, více se svěřuješ, reaguješ upříměji, je to takové soukromé povídání – ať chceš nebo ne.
Trojice – i když to můžou být fajn kamarádi – podvědomě svádí k předvádění nebo naopak k ustupování do pozadí, je to hodně o otevřenosti a zároveň o jisté formě neupřímnosti – takové nezávaznější tlachání o všem. Ve třech je podle mého vždy větší zábava, ale rozhodně ne tak hodnotná. 🙂

martinecek

Ano