muhamed

chovate nekdo gekony? Potrebuji pomoct

potrebobal bych poradit. Vcera jsem si domu dovezl 2. gekoni samicky. Dnes druhy den jednu nemuzu najit :( je mozne ze se nekde schovala, uz vcera lozila do ukrytu. Nevite na co ji nalakat. Diky moc bojim se ze mi utekla, ale nevim jak by to ale udelala zadnou diru v terarku jsem nenasel
Doplňuji:
To prave nevim jestli tam je prohledal jsem ho rekl bych cele mozna tam ma skrys o ktere nevim

Nejlepší odpověď
www

Kdysi jsem měl gekona, byl to druh s převážně noční aktivitou.
Zkus tedy jen malé světlo, klid (bez TV atd.) a počkej, snad vyleze. Může to ale trvat i třeba týden.
P.S: a není náhodou stále v tom terariu? To se mně už taky stalo. 😁