holaola

Chovat se ke všem lidem nebo ženám se stejným respektem? Jde to vůbec? Snažit se o to?

Chovat se ke všem lidem se stejným respektem? Jde to vůbec? (např. člověk co si mě neváží i třeba uráží vs člověk kterého uznávám, obdivuji, jsem sním kamarád atd). Snažit se o to? Co je pravdy na tom že když se chovám ke každému jinak, tak jsem nepřirozený?

Nejlepší odpověď
Kepler

Při jednání s neznámým člověkem vycházím z předpokladu, že jde o slušného člověka a podle toho se k němu i chovám. Pokud se z něho později vyklube hajzlík, pak dám najevo svůj despekt a snažím se ho ignorovat. Je-li ke mně vstřícný, můj respekt k němu ještě vzroste. Nedá se ke každému chovat stejně.

Další odpovědi
NeNonym

🙂

Líbí se mi, jak jste koncipoval otázku: „Chovat se ke všem LIDEM nebo ŽENÁM…“

SUPER!!! To se Vám povedlo! Všechny 4 palce NAHORU!!!

😉

holaola

NeNonym: jak přesně to myslíte?