Pokročilý

Chování před osobou něžného pohlaví?

Schválně jsem tuto otázku zformuloval tak, aby byla všeobecná, avšak globálně na ni odpovědět nejde, bohužel. Chování bude jistě jiné před 17ti letou,(použiji tedy slečnou) a třeba 30ti letou ženou. Mým případem bude to první, jaký výstup bude lepší vzhledem k předpokládanému smýšlení slečny, na základě analýzy souboru holek které jsem již za nějaký rok poznal, (oslovení slečna si ani nezaslouží). Vyjeli byjste po ní "buransky" anebo tak, jaký byl projev doposud?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Při prvním setkání člověk většinou není úplně sám sebou. Snaží se na druhého zapůsobit a na základě rychlé analýzy postupně přizpůsobuje chování. Samozřejmě, že by bylo nejlepší chovat se tak, jak ti je po chuti, ale nevíš, jestli druhého něco neurazí, nepohorší, jestli má podobný smysl pro humor atd. Jednej na základě ne věku, ale vyspělosti svojí a její. Sice bych se 17 letou slečnou asi nemluvil o filmech pro pamětníky, ale ani bych zbytečně nedělal machra. Na tuhle otázku ale nejde přesně odpovědět, protože lidi nejsou stejní.

Další odpovědi:

Stříbrný

Nelze na to odpovědět přesně, to už správně napsal Jashel. Proč to ale řešíš? Proč se nezachováš tak, jak ti to přijde pod vlivem situace vhodné? Jak říká otec "Nemůžu ženám lhát, ani se před nimi přetvařovat. Na dalším rande bych zapomněl, co všechno jsem jim říkal, co jsem dělal a co jsem jim nabulíkoval".

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 627
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.