Chování pestřenců

Koupila jsem do akvárka pestřence (dle rady 1 samečka a 2 samičky).Sameček ale obě samičky prohání, jsou obě někde zalezlé. Nepomohlo ani,když jsem 1samičku oddělila.Je to normální nebo si k sobě ,,nesedli,,?
Díky za radu. Lída.

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem, že je ideální chovat pestřence v páru.
Více se dovíte od chovatelů na stránce:

P. S.
Právě je u nás na návštěvě chovatel ryb a tvrdí, že opravdu má mít jeden sameček jen jednu samičku.

Zdroj: http://www.ak­varko.cz/atlas­rybdetail.php?ry­ba=pelvicachro­mis-pulcher

Další odpovědi
atriplex

Polož otázku na stránkách rybicky.net, tam ti kvalitně odpoví skuteční chovatelé.