jjj123456789

Chová se Karosa C734 při smyku stejně jako Porsche 911?

Nejlepší odpověď
Agneta

ANO !

Vzhledem ke Geccově odpovědi, a pokud má ten bus jen jednu zadní nápravu, že? :D

Další odpovědi
gecco

Nikdy jsem s KarosouC734 (obecně se žádným autobusem) smyky nezkoušel – ale i když jsou to obě zadokolky s motorem vzadu, obávám se, že v jídních vlastnostech budou značné rozdíly…
;-DD

anonym

autobus vs osobák hihi
Doplňuji:
„makro a mikro hihi“

Bullner

Hmm , Porsche 911 ?
To je poněkud jiná kategorie než autobus :D

Agneta

kapitán >>> dovol, abych se zeptala, jak to tedy je, když máš zapojený (asi natrvalo u T813) ten kompletní náhon – při „výjezdu ze smyku“, tam se přece říká, že to jde dobře s předním náhonem se zatíženou př. nápravou(motor), zatímco Poršátko má zatíženou zadní n., některé P. má ale motor uprostřed, a náhon všech kol (jako tvůj náklaďák). Teď: rozdíl mezi C734 a T813 při smyku:D