Miroslavst

Chov andulky ve venkovní voliéře, jak, kdy atd.?

Sehnal jsem velkou voliéru a chtěl bych do ní dát anulku(y) a chovat je venku. Ale asi je ještě brzo. Nebo jim zima nevadí?
Je to jen voliéra bez možnosti zalézt někam dovnitř. Ze stran krytá, ale přední strana má mřížky.
Od kdy tam mužu andulku(y) dát.
Děkuji za rady.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Andulka vlnkovaná a vše o ní http://www.andulky-vln.estranky.cz/clan­ky/chov-andulek.html

Další odpovědi
hanulka11

Zrovna dneska vyndavali známí andulku ven do voliery, není brzo , když si zvykne snese i teplotupod nulou ,ale moc záleží kde a jak byla chovaná.

ten který je

Chladnější počasí snese,ale nesmí být v průvanu!

stana73

Můžou být venku celoročně v závětří,musí mít budky a pořád krmení a hlavně vodu