LucinkaLLL

Prodávají v Chorvatsku, konkrétně v Brele nějaké značkové oblečení levně?

Prodávají v Chorvatsku, konkrétně v Brele nějaké značkové oblečení levně? Prodávají tam třeba i Converse?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Brela je jedno z nejdražších letovisek v Chorvatsku, jsou tam hotely a v nich pouze pár butiků. Takovou tu tržnici se vším možným najdeš nejblíže v Makarské, nebo v Omiši.
V Makarské jsou trhy večer, a v Omiši přes den, v Makarské je větší výběr. Značkové to není, je to falešné:-(((

Další odpovědi
Drap

To netuším, ale podávají tam slanečky

anonym

Značkové oblečení ´levně´ koupíš v Outletu Štěrboholy (Praha).
V letoviscích koupíš – s jistotou, předražené padělky…
___
Jedeš k moři a nebo nakupovat??
Pokud k moři, užij si moře.
Pokud nakupovat – jeď do Prahy. A nebo, lépe, do ShopCentra třeba v Ingolstadtu (´vesnička´ jak vyšitá z Disneylandu), nebo do Parndorfu…
Kamkoli, jen ne k moři v sezóně!!!

led

Prosím, definujte, čo je to podľa vás „levně“
1 – je to, čo lacno kúpite a vydrží krátko?
2 – je to, čo kúpite nie lacno (za primeranú cenu), ale má dlhú životnosť
3 – je to, čo síce nekúpite lacno, je to drahšie (stojí to ako doma), ale je to moderné, má to značku, je to z cudziny a ste v tom IN
4 – cena zaujímavá, oblečenie mňam mňam, ale je to falzifikát , Ale kto už to oblečené rozozná (to mi budú závidieť, za to to predsa stojí).

--pritom stále hovorím o cenách v prepočte za menej až rovných českým cenám.
Nájdete tam všetky 4 varianty oblečení, pozor, falzifikát od značky laik veľakrát ani nerozozná