Pokročilý

Chodítko pro dítě-škodí nebo nevadí?

Kamarádka říká, že to není dobré, Dr. nevadí. Co si o tom myslíte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Názory se různí,,moje děti byly všechny v chodítku a zdravotní následky nemají. Dokonce jsem je tam dávala úplně malinké, když nedosáhli ještě ani na zem,,,

Další odpovědi:

Také,jako kropítko.Děti moje v něm byly od nějakých 8 měsíců,také dnes bez následků,ale vnoučata už chodítka nemají.

Zlatý

moje dnes již dospělé děti ho také používali a jsou bez jakýchkoliv následků, akorát jsem vždy trnula jak v něm lítali, že se převrátí ,což se i několikrát stalo ,ale to byla pak jen boule

Bronzový

Na chvilku to nevadí,ale když v něm bude dlouho a často,je to škodlivé.Je to nepřirozené zatížení pro páteř a celkově celého pohybového aparátu.Na co dítě svojí silou nestačí,tak se nemá nutit-je to přetěžování.Taky jsem dcerku dávala jen na chvilku se "projet" a zabavit.

Zlatý

Nevím proč děti nutit stát dřív než samy uznají za vhodné. Jestli bude chodit o měsíc dřív či později snad není tak důležité. Ale když začne samo, bez pomůcek, tak zároveň bude zpevňovat svalstvo které ke stání a chození potřebuje.
Druhá otázka je pádu. opět, mám pocit, že dítě které začne chodit samo bez podpory se naučí i padat apod.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.